Live center
01.04.2018 15:00   o 1mes7d2h34m52s
01.04.2018 15:00   o 1mes7d2h34m52s
01.04.2018 15:00   o 1mes7d2h34m52s
01.04.2018 15:00   o 1mes7d2h34m52s
06.04.2018 13:00   o 1mes12d34m52s
06.04.2018 13:00   o 1mes12d34m52s
06.04.2018 14:00   o 1mes12d1h34m52s
06.04.2018 14:00   o 1mes12d1h34m52s
06.04.2018 15:00   o 1mes12d2h34m52s
06.04.2018 15:00   o 1mes12d2h34m52s
07.04.2018 13:00   o 1mes13d34m52s
07.04.2018 13:00   o 1mes13d34m52s
07.04.2018 14:00   o 1mes13d1h34m52s
07.04.2018 14:00   o 1mes13d1h34m52s
07.04.2018 15:00   o 1mes13d2h34m52s
07.04.2018 15:00   o 1mes13d2h34m52s
08.04.2018 15:00   o 1mes14d2h34m52s
08.04.2018 15:00   o 1mes14d2h34m52s
08.04.2018 15:00   o 1mes14d2h34m52s
01.04.2018 15:00   o 1mes7d2h34m52s
01.04.2018 15:00   o 1mes7d2h34m52s
01.04.2018 15:00   o 1mes7d2h34m52s
01.04.2018 15:00   o 1mes7d2h34m52s
08.04.2018 15:00   o 1mes14d2h34m52s
08.04.2018 15:00   o 1mes14d2h34m52s
08.04.2018 15:00   o 1mes14d2h34m52s
07.04.2018 13:00   o 1mes13d34m52s
07.04.2018 13:00   o 1mes13d34m52s
07.04.2018 14:00   o 1mes13d1h34m52s
07.04.2018 14:00   o 1mes13d1h34m52s
07.04.2018 15:00   o 1mes13d2h34m52s
07.04.2018 15:00   o 1mes13d2h34m52s
06.04.2018 13:00   o 1mes12d34m52s
06.04.2018 13:00   o 1mes12d34m52s
06.04.2018 14:00   o 1mes12d1h34m52s
06.04.2018 14:00   o 1mes12d1h34m52s
06.04.2018 15:00   o 1mes12d2h34m52s
06.04.2018 15:00   o 1mes12d2h34m52s
06.02.2018
Konferencia OFZ sa zišla na svojom prvom zasadnutí
06.02.2018
Návrh termínov školení GRASSROOTS C licencie
18.01.2018
ŠK Nová Ľubovňa - Kolačkov U9 začali zimnú prípravu
18.01.2018
Seminár Delegátov licencie A
06.01.2018
Školenie trénerov GRASSROOTS C
Súťaže
šiesta liga OM (Muži)
6 liga OM, 12. kolo
05.11.2017 11:30
3 : 1
05.11.2017 11:30    Ukončený
05.11.2017 13:00    Ukončený
05.11.2017 14:00    Ukončený

05.11.2017 15:00
: 0
05.11.2017 15:00    
0
III.liga žiaci ObFZ SL (Muži)
III.liga U-15, 6. kolo
11.11.2017 14:00    Ukončený
11.11.2017 15:00
: 3
11.11.2017 15:00    Ukončený
III.liga U-13 (Muži)
U-13, 6. kolo
14.10.2017 14:00    Ukončený
14.10.2017 15:00
: 0
14.10.2017 15:00    Ukončený
Prípravky U - 11 sk.A (Muži)
Pripravky sk.A, 12. kolo
Prípravky U - 11 sk.B (Muži)
Pripravky sk.B, 9. kolo
19.10.2017 17:00    Ukončený
21.10.2017 15:00
: 0

21.10.2017 15:00    
0
Prípravky U09 ObFZ SL (Muži)
Prípravky U-9, 12. kolo
03.11.2017 17:00
: 3
03.11.2017 17:00    Ukončený
03.11.2017 17:30
: 4
03.11.2017 17:30    Ukončený
Komisie
SL-STK-2017/2018-0006Podanie nepodlieha ŠTK
SL-STK-2017/2018-0004Zmena termínu stretnutia
SL-STK-2017/2018-0003TJ Poľnohospodár Plaveč
SL-DK-2017/2018-0028Jozef Štefánik (1241366)
SL-DK-2017/2018-0027TJ Poľnohospodár Plaveč (11.kolo)
SL-DK-2017/2018-0026Matúš Veľbacký (1255931)
SL-DK-2017/2018-0025Martin Gočmanovský (1230917)
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Regionálne správy
Správy
Partneri