Live center
24.11.2018 09:00   o 5d4h13m49s
24.11.2018 09:00   o 5d4h13m49s
24.11.2018 09:00   o 5d4h13m49s
24.11.2018 10:30   o 5d5h43m49s
24.11.2018 10:30   o 5d5h43m49s
24.11.2018 10:30   o 5d5h43m49s
24.11.2018 11:00   o 5d6h13m49s
24.11.2018 11:00   o 5d6h13m49s
24.11.2018 11:00   o 5d6h13m49s
24.11.2018 12:30   o 5d7h43m49s
24.11.2018 12:30   o 5d7h43m49s
24.11.2018 12:30   o 5d7h43m49s
24.11.2018 14:00   o 5d9h13m49s
24.11.2018 14:00   o 5d9h13m49s
24.11.2018 14:00   o 5d9h13m49s
15.12.2018 09:00   o 26d4h13m49s
15.12.2018 09:00   o 26d4h13m49s
15.12.2018 09:00   o 26d4h13m49s
15.12.2018 10:30   o 26d5h43m49s
15.12.2018 10:30   o 26d5h43m49s
24.11.2018 09:00   o 5d4h13m49s
24.11.2018 09:00   o 5d4h13m49s
24.11.2018 09:00   o 5d4h13m49s
24.11.2018 10:30   o 5d5h43m49s
24.11.2018 10:30   o 5d5h43m49s
24.11.2018 10:30   o 5d5h43m49s
24.11.2018 11:00   o 5d6h13m49s
24.11.2018 11:00   o 5d6h13m49s
24.11.2018 11:00   o 5d6h13m49s
24.11.2018 12:30   o 5d7h43m49s
24.11.2018 12:30   o 5d7h43m49s
24.11.2018 12:30   o 5d7h43m49s
24.11.2018 14:00   o 5d9h13m49s
24.11.2018 14:00   o 5d9h13m49s
24.11.2018 14:00   o 5d9h13m49s
15.12.2018 09:00   o 26d4h13m49s
15.12.2018 09:00   o 26d4h13m49s
15.12.2018 09:00   o 26d4h13m49s
15.12.2018 10:30   o 26d5h43m49s
15.12.2018 10:30   o 26d5h43m49s
17.11.2018
Úradná správa OFZ SL č.14
14.11.2018
Memoriál EMILA MRÁZIKA
09.11.2018
Úradná správa OFZ SL č.13
01.11.2018
Úradná správa OFZ SL č.12
24.10.2018
Úradná správa OFZ SL č.11
Súťaže
šiesta liga OM (Muži)
Kúpele Smierdžonka šiesta liga, 10. kolo
OFZ SL U-19U19 (Muži)
Slovdach U-19, 9. kolo
14.10.2018 14:00
: 0

14.10.2018 14:00    
0
28.10.2018 12:45    Ukončený
III.liga žiaci ObFZ SLU15 (Muži)
Sagansport U-15, 6. kolo
31.10.2018 15:00
3 : 1
31.10.2018 15:00    Ukončený
31.10.2018 15:45    Ukončený
III.liga U-13U13 (Muži)
Junošport U-13, 6. kolo
06.10.2018 13:30
: 10
06.10.2018 13:30    Ukončený
06.10.2018 14:30    Ukončený
Prípravky U - 11 sk.AU11 (Muži)
Palma U-11sk.B, 9. kolo
13.10.2018 11:30    Ukončený
13.10.2018 16:00
: 0

13.10.2018 16:00    
0
Prípravky U - 11 sk.AU11 (Muži)
Palma U-11 sk.A, 12. kolo
19.10.2018 17:00    Ukončený
19.10.2018 17:30    Ukončený
Prípravky U09 ObFZ SLU09 (Muži)
RD Poľana U-9 sk.B, 9. kolo
10.10.2018 16:00
: 0

10.10.2018 16:00    
0
10.10.2018 16:00
: 4
10.10.2018 16:00    Ukončený
Prípravky U09 ObFZ SLU09 (Muži)
RD Poľana U-9 sk.A, 12. kolo
22.10.2018 17:00
4 : 3
22.10.2018 17:00    Ukončený
22.10.2018 17:30
: 3
22.10.2018 17:30    Ukončený
Komisie
SL-STK-2018/2019-0010Kontumácia stretnutia 10.kola
SL-STK-2018/2019-0009Kontumácia stretnutia 10.kola
SL-STK-2018/2019-0008Zmena termínu stretnutí
SL-STK-2018/2019-0007Zmena termínu stretnutia
SL-DK-2018/2019-0036TJ Sokol Jakubany (odvolanie voči U028)
SL-DK-2018/2019-0035TJ Sokol Malý Lipník (10.kolo)
SL-DK-2018/2019-0034TJ Družstevník Litmanová (10.kolo)
SL-DK-2018/2019-0033Peter Šuga (1149646)
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Regionálne správy
Správy