Live center
22.09.2018 09:00   o 1d1h3m4s
22.09.2018 11:00   o 1d3h3m4s
22.09.2018 13:00   o 1d5h3m4s
23.09.2018 10:00   o 2d2h3m4s
23.09.2018 10:00   o 2d2h3m4s
23.09.2018 12:00   o 2d4h3m4s
23.09.2018 14:00   o 2d6h3m4s
23.09.2018 15:00   o 2d7h3m4s
23.09.2018 15:30   o 2d7h33m4s
25.09.2018 15:30   o 4d7h33m4s
26.09.2018 14:00   o 5d6h3m4s
26.09.2018 14:00   o 5d6h3m4s
23.09.2018 10:00   o 2d2h3m4s
23.09.2018 10:00   o 2d2h3m4s
23.09.2018 12:00   o 2d4h3m4s
23.09.2018 14:00   o 2d6h3m4s
25.09.2018 15:30   o 4d7h33m4s
26.09.2018 14:00   o 5d6h3m4s
26.09.2018 14:00   o 5d6h3m4s
20.09.2018
Úradná správa OFZ SL č.6
14.09.2018
Úradná správa OFZ SL č.5
11.09.2018
Nominácie výberov U12, U13, U14 na tréningový zraz OFZ SL
11.09.2018
Dôležitý oznam - U13
07.09.2018
Úradná správa OFZ SL č.4
Súťaže
šiesta liga OM (Muži)
Kúpele Smierdžonka šiesta liga, 4. kolo
OFZ SL U-19DORASTENCI (Muži)
Slovdach U-19, 3. kolo
09.09.2018 14:00
: 0

09.09.2018 14:00    
0
09.09.2018 14:00    Ukončený
III.liga žiaci ObFZ SLZIACI (Muži)
Sagansport U-15, 3. kolo
Do zápasu ostáva
1d5h3m4s
22.09.2018 13:00
22.09.2018 13:00   o 1d5h3m4s
Do zápasu ostáva
1d5h3m4s
22.09.2018 13:00
III.liga U-13ZIACI (Muži)
Junošport U-13, 3. kolo
08.09.2018 16:00
: 0
08.09.2018 16:00    Prebieha
Prípravky U - 11 sk.APRIPRAVKA (Muži)
Palma U-11sk.B, 3. kolo
15.09.2018 16:00
: 0

15.09.2018 16:00    
0
15.09.2018 16:00    Prebieha
Prípravky U - 11 sk.APRIPRAVKA (Muži)
Palma U-11 sk.A, 3. kolo
15.09.2018 16:00    Ukončený
15.09.2018 16:30    Ukončený
Prípravky U09 ObFZ SLPRIPRAVKA (Muži)
RD Poľana U-9 sk.B, 3. kolo
12.09.2018 16:00
: 0

12.09.2018 16:00    
0
12.09.2018 16:00
6 : 3
12.09.2018 16:00    Ukončený
Prípravky U09 ObFZ SLPRIPRAVKA (Muži)
RD Poľana U-9 sk.A, 3. kolo
12.09.2018 16:00
6 : 0
12.09.2018 16:00    Ukončený
12.09.2018 16:00
: 5
12.09.2018 16:00    Ukončený
Komisie
SL-STK-2018/2019-0004Zmena termínu stretnutí
SL-STK-2018/2019-0003Zmena termínu stretnutí
SL-STK-2018/2019-0002Zmena termínu stretnutia
SL-DK-2018/2019-0014Peter Foľvarský (1184094)
SL-DK-2018/2019-0013Kamil Havrila (1298477)
SL-DK-2018/2019-0012Michal Šuťák (1200763)
SL-DK-2018/2019-0011TJ Družstevník Litmanová, 3.kolo
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Správy